Představujeme Vám: Alma secret

Na čem si zakládáme

  • Udržitelnost & ohleduplnost k lidem a planetě
  • Účinná, hýčkající kosmetika pro odpoutání se od každodenní rutiny
  • Hlavní cíl: krásná a zdravá pleť
  • Receptury jsou biologicky odbouratelné a šetrné k přírodě.
  • Účinnost podložená vědeckými studiemi in vitro a in vivo.
  • BIO certifikáty ECOCERT COSMOS NATURAL a ECOCERT COSMOS ORGANIC.
  • PeTA - Cruelty free: netestováno na zvířatech
  • Recyklovatelné obaly
Klikněte a prohlédněte si všechny výrobky

Kořeny značky lze nalézt v lékárenské laboratoři.

Vše začalo v roce 1982, kdy lékárník s vášní pro rostliny a přírodní ingredience začal v zadní místnosti své lékárny připravovat receptury. V té době byl průkopníkem a vyvíjel přírodní kosmetické přípravky, které skutečně fungovaly a pomáhaly pleti.

Jeho badatelský duch a znalosti botaniky ho vedly k tomu, že receptury upravil a chemické účinné látky běžně používané v lékárnách nahradil výtažky z rostlin a dalšími organickými složkami. Tím se mu podařilo znásobit účinnost krému, zejména u nejvíce atopické a problematické pleti, která nesnášela některé syntetické látky.

Jeho dcera Rocío, doktorka farmakologie se zkušenostmi z výzkumu v nejprestižnějších národních i mezinárodních centrech, se rozhodla pokračovat v otcově snu a v roce 2016 otevřela vlastní laboratoř.

Pod vedením týmu odborníků a vědců obnovila otcovy staré receptury a zdokonalila pomocí přírodních technologií a vysoce kvalitních organických extraktů vlastní výroby. Naše inovativní a originální receptury jsou vždy testovány na skutečných lidech, nikdy ne na zvířatech.

Výsledkem je řada výjimečných produktů s nádhernými vůněmi, úžasnými texturami a hlavně produkty, které fungují a mají skutečné výsledky. Celý tým Alma Secret každý den vášnivě pracuje na dalším vývoji nových smyslových produktů, které si zamilujete díky jejich vůním a texturám.

"Největší radost nám dělají názory našich zákazníků, kteří nám říkají, že se jejich pleť skutečně změnila." - Rocío, generální ředitelka značky.