O značce NATURALSOPHY

„Naším cílem je zpříjemnit a usnadnit život každé mamince. Zdravá pokožka je naší absolutní prioritou a proto přicházíme s co možná nejpřirozenějším řešením. S bio-certifikovanými přírodními aktivními složkami vysoké kvality jsou naše produkty pro děti a maminky přizpůsobeny potřebám pokožky: ochrana, péče, vlhkost a regenerace. Přinášíme to nejlepší pro vás a vaši rodinu.”

TÝM NATURALSOPHY

 

Naturalsophy nabízí prémiovou a unikátní řadu péče o pleť miminek a maminek, certifikovanou podle přísných standardů bio kosmetiky (NATURAL COSMETICS STANDARD) v organické veganské kvalitě. 

Unikátnost Naturalsophy spočívá v péči, hydrataci a regeneraci pleti prostřednictvím interakce výhradně přírodních ingrediencí. Z tohoto důvodu jsme vodu nahradili šťávou z organicky pěstované aloe vera, prémiovými organickými oleji a rostlinnými extrakty. 

Produkty obsahují pouze organickou šťávu z aloe vera. Nejsou nastaveny přidanou vodou, alkoholem, konzervanty, silikony, parafiny, parabeny, minerálními oleji ani syntetickými složkami. 

Navíc jsme si vytvořili unikátní jemnou vůni, extrahovanou z kompozice přírodních olejů. Produkty jsou vyrobeny v Německu.

Stojíme si za tím, že rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší a totéž by měli dopřát i sobě. 

 • Ověřená kvalita.

  Výrobky jsou certifikovány podle přísných směrnic přírodní kosmetiky pro bio kvalitu - Natural Cosmetics Standards for Bio Quality.

 • Nezávislé testy.

  Naše výrobky byly testovány a hodnoceny nezávislými dermatologickými testovacími centry se zaměřením pro citlivou pleť.

 • Pro dobro lidí i přírody.

  Netestujeme na zvířatech a všechny naše obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů.

 • NATURALSOPHY je naše PŘÍRODNÍ FILOZOFIE.

  Jsme bio certifikovaná řada přírodní kosmetiky, která je přirozená a její složení je nejvyšší kvality.

  Když pediatr předepsal mé 6měsíční dceři Sophii kortikoidní krém na suchý ekzém, přemýšlela jsem o tom, proč se tento problém u mojí jinak zcela zdravé dcery vyskytl. 

  Tušila jsem souvislost, že suchý ekzém byl způsoben používáním běžných produktů péče o děti, ale nevěděla jsem přesně jak a čím. Přestože jsem je kupovala s nejlepší vůlí, opravdu jsem netušila, jakým neznámým chemikáliím vystavuji pokožku svého miminka.

  Netušila jsem, že drtivá většina přírodních kosmetických produktů pro miminka i dospělé obsahuje silikony, parafíny, mikroplasty, konzervační látky, syntetické parfémy a dokonce i alkohol – běžnou složku přírodní kosmetiky, která však má tendenci vysušovat jemnou dětskou pokožku.

  Málokterá maminka zná do detailu složení výrobků, které pro péči o miminko používá. Nejste v tom sama. Spousta maminek jako jsme my, řeší obdobné problémy. Dětská pokožka je extrémně citlivá. Je třikrát až pětkrát tenčí než u dospělých a v raném stádiu vývoje ještě nemá rozvinuté ochranné mechanismy a lipidový film. To umožňuje znečišťujícím látkám lehce proniknout přes pokožku do těla dítěte. V důsledku toho pokožka ztrácí vlhkost a je snadno náchylná k podráždění a zánětu.

 • Jak tedy můžeme vůbec očekávat, že naše malé poklady budou snášet přísady jako silikony, parafíny, minerální oleje, PEG a syntetické vůně?

  Jako starostlivá matka jsem se rozhodla vzít věci do svých rukou. Chtěla jsem vysoce kvalitní a přitom cenově dostupnou řadu certifikovaných organických produktů pro péči o pokožku bez přidané vody, alkoholu nebo jakýchkoli jiných konzervačních látek a chemikálií.

  Během studia ekotrofologie a výživové terapie jsem se posledních 14 let zabývala vitamíny, stopovými prvky, živinami, nenasycenými mastnými kyselinami a zkoumáním jejich vzájemného vztahu.

  S tímto know-how a mým týmem ve spolupráci s vědeckými a aromaterapeutickými partnery jsme našli ty nejdůležitější přírodní aktivní látky pro NATURALSOPHY. Ingredience a vitamíny, které jsou přirozeně samoléčivé, nevysušují, regenerují a hydratují. Jen to nejlepší pro vás a vaši rodinu.

  Věříme, že každé dítě a každá maminka si zaslouží to nejlepší a nejpřirozenější řešení pro péči o jemnou pokožku, aby byla zdravá. To je filozofie, ve kterou věříme.

  To je NATURALSOFIE.

  - Sijiao, zakladatelka značky

Naše filozofie

Všechno má svůj původ. Věříme, že původ našich surovin určuje kvalitu našich výrobků.

Při výběru našich surovin věnujeme velkou pozornost tomu, jak jsou pěstovány a zpracovány, přičemž v našich pleťových produktech používáme pouze ty nejpřirozenější a nejčistší ingredience.


V NATURALSOPHY klademe velký důraz na použití správných účinných látek v konkrétních poměrech, které jsou nejen 100% účinné, ale také vytvářejí synergie mezi složkami a mají vzájemně pozitivní účinek.

Vyhýbáme se silikonům, parabenům, všem pochybným látkám a dokonce i alkoholu. Vodu jako plnicí funkci (neboli plnicí vodu) nahrazujeme čerstvou organickou šťávou z aloe vera. Používáme přírodní, ovocné oleje a přírodní másla, jako je bambucké máslo, díky čemuž jsou naše produkty perfektním řešením pro suchou pokožku.