Nová dimenze hydratace a ochrany: Alma secret s minerální vodou.

Nová dimenze hydratace a ochrany: Alma secret s minerální vodou.

Milujeme vodu a kosmetiku bez vody.

A zároveň víme, že pro některé z vás je tekutá forma kosmetiky komfortnější. Dlouho jsme zvažovali, jakým způsobem nabídnout účinné, kvalitní a ekologické výrobky, které by nebyly v rozporu s naší filosofií.

Před nedávnem jsme se rozhodly rozšířit stávající sortiment od Alma Secret, o nové opalovací krémy a BB krémy s obsahem termální vody.

 

Není voda, jako voda.

V této španělské kosmetice lékárenského původu od Alma Secret není použita voda pro výplň produktů, pracují s léčivou termální vodou mimořádné čistoty, izolované od znečištění, která byla získána z pramene Reine Jeanne d'Oraas v Termes Salies-de-Bearn na jihu Francie.

 Tato léčivá minerální voda vyniká svými vlastnostmi a živinami, které tvoří jedinečný základ 26 stopových prvků a minerálů. Hořčík, draslík a vápník chrání kožní buňky před oxidací a dodávají jí antioxidační, protistárnoucí, obnovující a zejména zklidňující vlastnosti pro jemnou pleť.

 

Propojení vědy a přírody.

Alma Secret nabízí čistou krásu podloženou vědou, výzkumem a zkušenostmi. Složení jsou komplexní a pečlivě sestavená, založená na složkách kombinovaných inovativními způsoby, které maximalizují přínosy pro pleť.

Jedinečné kombinace extraktů používají pro detoxikační a antioxidační bázi ve všech svých produktech. Kromě toho vybírají nejsilnější a nejvhodnější extrakty pro ošetření a zlepšení každého typu pleti.

 

Proč Alma Secret?

  • Vědecký přístup: Komplexní a pečlivě sestavená složení s inovativními kombinacemi pro maximální přínosy pro pleť.
  • Minerální voda s blahodárnými účinky: její základ tvoří 26 stopových prvků.
  • Detoxikace a antioxidační vlastnosti: Všechny produkty obsahují extrakty s detoxikačními a antioxidačními vlastnostmi.
  • Péče o specifické potřeby: Vybrané extrakty pro ošetření a zlepšení každého typu pleti, vlasů a pokožky.

 

Označení výrobků s obsahem minerální vody 

Produkty Alma Secret s obsahem minerální vody jsou důsledně označeny,  abychom oddělili kosmetiku bez vody od produktů s termální vodou.

 

Těšíme se na Vaše recenze a oceníme Vaše komentáře a náměty, jaké produkty Vám u nás chybí.

Děkujeme, že s námi objevujete sílu přírodní krásy!

Andrea & Anita

Späť na blog